Blog

Prečítajte si čo sa u nás udialo

Nasadenie finepic produktových fotografií na váš web je pomerne jednoduché. Bude však potrebovať zásah do zdrojového kódu ktorý vám alebo vykonáme my alebo ho prenecháte programátorom, ktorý vám e-shop/web prevádzkujú.

Aby sme mohli ísť všetkým za vzor tak sme náš nový web vytunili na doraz.
Výsledky zo Seo-servis hovoria same za seba.

S radosťou oznamujeme že dňa 1. Mája 2015 spúštame náš prvý web a zároveň vstupujeme na trh pod obchodným názvom Finepic.sk. Po dlhých mesiacoch testovania a odlaďovania začíname oficiálne s fotením produktov pre klientov.

Už v tejto chvíli však máme:

  • nafotených viac ako 150 produktov
  • odtestované zobrazovanie na viac ako 4 typoch zariadení
  • skúšobňe nasadene finepic fotografie na 3 testovacích weboch
  • otestované a funkčné zobrazenie na 5 roznych operačnych systémoch (Windows, Linux, Ios, Mac OsX, Android)
  • otestovane a funkčné zobrazenie na 9 roznych prehliadačoch (IE9-IE11, Chrome, Firefox, Opera, Safari Win, Safari Mac, UC Browser)

Nezaháľame a naďalej sa zlepšujeme.

Aj v týchto chvíľach pracujeme na ďalšej verzii prehrávača v ktorom pribudnú nové funkcie a bude zvýšená rýchlosť načítavania. Navyšše pracujeme na odstránení problému so staršími verziami FF na ktorých máme ešte problém zobraziť fotky s najvyššou úrovňou citlivosti teda 180obrazokv/fotka.

 

Začali sme využívať služby cloudu Amazon AWS, konkrétne S3, na zálohovanie všetkých nafotených materiálov.
Vaše dáta tak budú niekoľkonásobne zálohované a akékoľvek strany alebo pokusy o poškodenie našich služieb budú o to náročnejšie a ľahšie odvrátiteľné.