Služby

Čo pre Vás vieme spraviť

Kompletný proces nafotenia prebieha v troch fázach: doprave, fotení a zobrazení na webe. O každú z nich sa vieme alebo postarať my, a v prípade záujmu, dopravu po dohode môžete zabezpečiť Vy.

Fotenie

Samotné fotenie prebieha u nás v optimalizovanom šúdiu kde sú pripravené všetky potrebné inštrumenty na trannsformáciu fyzického produktu na rotujúcu fotografiu Finepic na Váš web alebo e-shop. Fotenie zahrňa aj automatizované retušovanie a grafické doladenie výslednej fotky aby vyzerala bezchybne. Celý tento proces je automatizovaný takže zaberie iba relatívne málo času a preto si možme dovoliť mať rádovo nižšie ceny a vačšie množstvá nafotených produktov denne ako konkurencia.

Doprava

Doprava Vašich produktov k nám je bohužial nevyhnutné zlo, ktoré musia absolvovať všetky produkty. Samozrejme ju vieme zabezpečiť my alebo to po dohode necháme na Vás. Produkty vieme u nás skladovať aj vo väčších množstvách takže nieje problém ich prepravovať aj veľkokapacitne.

 

Zobrazenie na webe

O zobrazenie nafotených produktov na webovej stránke sa stará náš zobrazovací mechanizmus FineView. Bol navrhnutý tak aby bol jednoducho aplikovateľný na akýkoľvek web. Navyšše sme ho testovali na mnohých zariadenia a prehliadačoch čo zaručuje jeho vysokú kompatabilitu a garantované zobrazenie všetkých bežne používaných prehliadačoch.

 

Hosting

Pre nafotený materiál, prehrávač FineView a aj všetky ďalšie funkcie Finepic zabezpečujeme hosting my. Je to tak z dôvodu že všetky dáta musia byť náležite zálohovanéo, o čo sa pedantne postaráme, všetky rotujúce fotografie musia byť dostupné okamžite a behom niekoľkých milisekúnd, čo bezproblémov dokažeme, a navyšše celá služba musí byť rýchla a nonstop dostupná aby nespomalovala žiadnu stránku. To všetko zahŕňa náš hosting.